Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ember képes vese nélkül...

Az ember képes vese nélkül élni, úgy értem, ha mindkét veséje hiányzik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert találkoztam egy sráccal, aki azt mondta, neki évek óta egy veséje sincsen. De ránézésre nem mondanám meg, hogy beteg, még egészségesebbnek és fiatalabbnak néz ki a kortársainál. Lehetséges ez?

2016. máj. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem! Nem tudom mi izélné a folyadékot... Istenem mennyi hülye van...
2016. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Ja amugy a srácod hazudik... Úgy tûnik hülyébb mint te.
2016. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm a válaszát, amúgy 2-es 3-as: mondta, hogy jár kezelésre, valamilyen kezelésre, de nem tudtam milyenre. Hallottam már a dialízisről, nem gondoltam, hogy ilyen fiatalon is kell valakinek járni... 20-on éves srácról van szó.
2016. máj. 4. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetséges, erre való a dialízis.
2016. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Nem. Művese kezeléssel meghosszabbítható az élet, de ez minden embernél változó, hogy mennyivel. Főleg, hogy a szív meddig bírja. Volt egy családtagunk, aki több, mint 10 évig élt a művese kezelésekkel. Aztán megállt a szíve.
2016. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!