Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valamelyikőtök lett 18-19...

Valamelyikőtök lett 18-19 éves (vagy még később) korában egyszerűen pattanásos, milyen okok miatt lehet az ember idősebb korában?

Figyelt kérdés

és most nem 13-14 éves korról beszélek, akkor nem tenném fel. de mégis mi lehet, diétázom, tejet, se sajtot, se glutént nem fogyasztok, szóval ezek kizárva, de mégis valami rendellesen működthet az én szervezetemben ha ez van már kb 1 éve, sajna azóta heges is az arcom plusz még erre a pattanások, most nyáron sokkal jobb mer leszárad a nagyrésze, de hamar újak jönnek


mi lehet az ok? inkább úgy kérdezem, milyen okok jöhetnek szóba, akár gyakori akár ritka eseteknél milyen betegség merülhet fel?



2012. aug. 3. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalon nem nagyon volt ilyen gondom aztán 18-20 éves koromban kezdett gondom lenni vele. Mivel nagyon vékony késő érő típus vagyok így az orvosok azt mondták ez normális. Viszont nem múlt el és már 10 éve szenvedek vele. Szerencsére annyira nem vészes, de nem olyan szép a bőröm, mint a legtöbb nőnek. Közben kiderült, hogy PCOS-os vagyok. Szóval nálam ez az ok.
2012. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig hormonális probléma okozza.
2012. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!