Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek volt már hasonló? Mitől...

Kinek volt már hasonló? Mitől van és hogy kezeljem? , mit csináljak hogy elmuljon? A bal karomon egyszer csak elindul a könyöktő egy fájdalomérzet majd az elvándorol alkarba onnan a csuklóra és a kézfej csontokba.

Figyelt kérdés

Fital vagyok de a csontjaim elvannak kopva nem vagyok egy sportolos valaki és gyogytornára is járok és már két hónapja szedek D vitamint és kálcium tabletát amit orvos irt fe nekem .


Mégis egyszercsak délütán elkezdőttek ezek a fenti tütek miután reggel nyujtogyakorlatokat végeztem.

(köztük egy vállizület nyujtást : égfelé néző könyö tarko mögött a tenyér, ellenkező irányba huzva, de persze nem erőltettem túl..)

Déluán meg utközben az üres táskámat fogtam és onnantol elkezdet sajogni (néha előfordult ilyenkor a teniszkönyök szerű fájdalom is.


Mennyi az az idő amikor elkell menni vele orvoshoz ha nem múlik ?



2016. jan. 22. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a cucc állítólag csodákat művel:

[link]


De, attól még érdemes elmenni orvoshoz, főleg, ha két hónapja tart már. Nem elég a tünetet kezelni, a probléma okát is érdemes feltárni.

2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kéne elmenni orvoshoz, meg logopédushoz is.
2016. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ulnar ideg sérülés is lehet.
2016. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, meghúztam bicepszezés közben, 2 nap és elmúlt.
2016. jan. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tankavon válasza:

A megoldás:

Az ujjak izmai gyulladnak be a szorítástól. Az ujjak melegítésével (markolások) megelőzhető.

Ha már kialakult, akkor antagonista izmok edzésével helyrehozható: az ujjak nyitását kell gyakorolni ellenállással. Azaz ökölbe szorított ujjakat kinyújtom finom ellenállással. Válogatott sportoló vagyok és 7 hónap gond után után ez a módszer 3 nap alatt hatott.

Ezen túlmenően fizikotape nagyon hasznos ha szakember teszi fel.

2016. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!