Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az izomsérvnek van valami...

Az izomsérvnek van valami gyógymódja?

Figyelt kérdés

Izomsérvem van mindkét lábszáramon. A műtétet nem igazán preferálja senki sem. Az orvos elmondása szerint nem érdemes vele semmit sem csinálni főleg akkor ha nem fáj. Akiket pedig megműtöttek, állításuk szerint 500 métert alig tudnak menni.

Van itt olyan ember, aki "saját kezűleg" gyógyította meg magát, vagy esetleg van valamilyen tippje valakinek, hogy mit lehetne tenni annak az érdekében, hogy elmúljon? Mi tesz neki jót? Esetleg a futás? Vagy az jó ha leszorítom?

Köszönöm!



2016. máj. 13. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm! Nem vagyok orvos, de a futás biztosan nem tesz jót. Inkább kímélő életmód + az említett lekötözés szerintem is hatásos lehet. Kitartást hozzá, és tényleg kíméletet! Vigyázni kell - szerintem - nehogy elpattanjon az ér, mert nagyobb gondot is okozhat :(
2017. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!