Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedules hanyinger remeges mi...

Szedules hanyinger remeges mi az oka?

Figyelt kérdés
3honapja szuletett a kisfiam altatasos csaszarral. Sajnos azota sokat remegek, allandoan kinlodok a gyomrommal ( gyomoreges, hanyinger, emelyges ). Egyszeruen nem tudom miert van ez. De mar elviselhetetlen. Esetleg valaki errol valamit tudna mondani?

2016. máj. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoso mit mondott?
2016. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit! Gyomortukrozesre akart kuldeni h biztos ott a baj !

De semmi kivizsgalast nem ajanlott fel! En egy labort es egy hasi ultrahangot kertem volna, de azt mondta csak az endoszkopiaval lehet kideriteni a dolgot! De nem faj a gyomrom, nem hanyok semmi. Ha olyat eszek ég a gyomrom es akkor sok a savam. Megnyomkodta a hasam es nem volt erzekeny se sehol ami esetleg utalna barmi gyomor betegsegre! En a stresszre es a kimerultsegre gondolok. Mert van egy 28hos gyerkocom es egy 3hos.

2016. máj. 16. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyis, amit az orvosod ajánlott, azt nem vagy hajlandó megcsináltatni?
2016. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem vagyok hajlando , hanem en sem erzem hogy gyomorproblema lenne! Sokkal inkabb a csaszarmetszesre gondolnek. Vagyis arra hogy ez lelki psziches problema!
2016. máj. 17. 07:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos 2016.09ben a sok vizsgalat utan eljutottam a pszichiatriara es kiderult panik zavar szindroma epizodikus rohamokkal ami miatt rosszul voltam. Azota kezelnek. Sajnos
2018. jan. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!