Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet, kezdjek aggodni?...

Mitol lehet, kezdjek aggodni? Idonkemt nagyon gyorsan ver a szivem es szur a mellkasom. (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Mar eleg regota van ez nalam. Ha nagyon izgulok pl. Felelesnel vagy versenyen nagyon elkezd verni a szivem, szabalytalanul es nagyon erosen. Ugyan ez van ha ideges vagyok ver a szivem, lever a viz, teljesen voros lesz a fejem es nagyon melegem lesz mintha belul egnek. Leggyakrabban akkor jelentkeznek ezek a tunetek ha ideges vagyok ha valakivel vitatkozom vagy merges vagyok valakire. Az egyik legrosszabb ezek kozul az eros sziv veresem. Sokszor annyira erosen ver hogy tisztan hallom illetve latom ahogy mozog a mellkasom. A masik pedig az egeto erzes. Erzem mikor lever a viz, forro mindenem mintha egnek. Ez valami betegseg vagy menjek pszichologushoz?
2016. máj. 22. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni, hogy akkor is ezek a tunetek jelentkeznrk amikor csak elkepzelem hogy megutok valakit vagy ha csak telefonon irasban veszekszek valakivel.
2016. máj. 22. 23:16
 2/4 anonim válasza:
Akkor is előfordul, ha nem gondolsz ilyenekre? Én is extrém módon reagaltam a lelki dolgokra, de akkor is jott a magas pulzus, ha lefekudtem aludni, vagy mar aludtam, es panikrohamok jottek ram. Menj el szerintem kardiologiara kivizsgalasra, elotte haziorvoshoz. En beta blokkolot szedek, azota ez nincs, bar a panikrohamot nem zarja ki teljesen, arra a nyugtato a megoldas, ha elojon.
2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Altalaban nagyon nyugodt vagyok csak akkor jonnek ram ezek ha ideges vagyok merges vagy ha ki kell alnom kozonseg ele, akar egy felelesnel. Foleg ha merges vagyok.
2016. máj. 22. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánikroham lehet inkább, mint szervi baj, de menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni, hogy szíveddel minden rendben van-e.
2016. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!