Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bogár csíphetett meg?

Milyen bogár csíphetett meg?

Figyelt kérdés

Már több hete megcsíp valami esténként, mert reggelre tele vagyok csípéssel, szinte mindenhol tele vagyok csípésekkel. A bokám szinte körbe, a hasam alja, egészen át a derekamig, a karom, és a combom is..

A régi csípések kb, már egy hete rajtam vannak és nem nagyon akarnak elfele tűnni.

Leginkább a csípések egymás mellett vannak, van olyan egymás mellett, ahol 3-4 db is van.

Ha nem piszkálom a csípéseket nem viszketnek, de ha elkezdnem piszkálni már igen.


Viszont az egyik este megcsípte valami a fejbőrömet, éreztem, hogy valami ott mászkál, és megcsípett.

Odanyúltam és eléggé nagy csípés volt.

Közben le volt kapcsolva a villany, és már aludni készültem, csak még a telefont nyomkodtam, és látom, hogy valami ott próbál ugrálni a telefon képernyője előtt, mivel a szobámba már csak a telefonom világított.

Nem ugrott nagyokat, de hirtelen meg is tudtam fogni.

Nagyon pici kis bogár volt. Próbáltam egyből összenyomni, hogy meghaljon, bármilyen erősen is nyomtam nem akart meghalni, mert amint ránéztem több nyomás után, még mindig próbált volna ugrani, meg mozogni. Múltkor is találtam egy ilyet, éppen a zoknit vettem lefele, és kiugrott onnan, de az már jóval nagyobb volt, és őt is nagyon nehezen tudtam összenyomni, mert nem akart meghalni könnyedén.

Lehet ez bolha?

Csak a furcsa nekem benne, hogy a fejbőrömet csípte meg.

Itt van pár kép róla, a kép minősége nem a legjobb, de legalább a méretét lássátok, és hátha tudtok valamit mondani.

Szóval, itt a képek:

[link]


[link]


[link]



2016. máj. 22. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Komoly bolhainvázióban élsz. Ideje lenne rovarírtókat hívni.
2016. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval! Ehhez szakember kell!
2016. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valószínűnek tartom én is, hogy ez bolha. Mivel van nálunk itthon 2 macska, és egy kutya is..

Viszont egy ideig az ágyi poloskába gondolkodtam, mivel csak este csípett mindig össze valami, és reggelre vettem észre.

Viszont ágyat, bútorokat is nagyjából átnéztem nem nagyon találtam meg őket.

Viszont volt egy kb ugyan ekkora méretű bogár az ágyam hátánál a falon, ami pont az árnyékolásban volt egy helyben. Picit hozzáértem és szinte szétpukkant, amilyen pici bogár volt, azért hagyott foltot maga után a falon.

2016. máj. 22. 23:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok "Viszont-ért" :'D
2016. máj. 22. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatokon van élősködő elleni vêdelem?
2016. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ugrál, akkor bolha, ágyi poloska mászik.

Kezeld le az állatokat bolhaírtóval és hívj rovarírtót, mert szerintem annyira elszaporodtak, hogy házi szerekkel már nem sokra mész.

2016. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Feltétlenül felfogok keresni valakit.

Köszi a segítséget!

2016. máj. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!