Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi csíphetett meg?

Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés
horgásztam az gyik barátommal és egyszercsak éreztem hogy valami van a nyakamon odanyúltam és meg csípett nagyon apró és vékony volt a fullánkja a a bogarat nem nagyon láttam mert elrepült csak annyit tudok róla hogy:nem nagyon fájt amikor megcsípett,repült,kb 2-3 cm-es volt,színét nem láttam,a fullánk pár mm volt és kb hajszálvékony nem néztem meg nagyon mert meglepődtem csak kihúztam és eldobtam most nem tudom eldönteni mi volt darázs?méh?vagy valami más?

2013. júl. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A méheknek marad ott a fullánkja. A darázsé többször használatos.
2013. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 polarbeer válasza:

Velem ugyanez megtörtént egyszer, amikor fociztunk tesiórán. Dettó ugyanez! Csak akkor a méh nem repült el, és világosan látszott, hogy egy háziméhről (Apis mellifica) van szó.


Ja, és vigyázzunk a kifejezésekkel! Nem bogár, hanem hártyásszárnyú! :)


Jobbulást!

polarbeer

2013. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! azért írtam bogarat mert nem voltam benne biztos mi volt
2013. júl. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!