Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja jobb oldalt a mellkaso...

3 napja jobb oldalt a mellkasom ég nem állandó vissza visszatérő fájdalommal. Mi lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt vettem észre hogy jobb oldalt a mellem alatt mintha tüdőm égne. Nem folyamatosan érzem ezt van hogy elmúlik főleg ha kicsit nyújtózom.

Nem tudom mi lehet az oka dohányzom 3 éve és valamiért rám ijesztettek hogy rák lehet. Utána jártam de nem igen passzolnak a tünetei rám. Köhögni köhögök de szándékosan ha le van rakódva valami hogy feljöjjön. Köhögésre nem fáj jobban. Arra is gondoltam hogy inkább az üléstől fáj és mostanában nagyon sokat ülök lehet e ez az oka. A fájdalom nagyon ritkán a hátamba is kihat, de nem fáj inkább csak kicsit égő érzés és ha mozgok vagy nyelek kicsit nyomó mintha valami csomó lenne ott. Tapintásra sem érzek semmit. Gondoltam izomlázra vagy húzódásra de annak sincs ilyen égő érzete. Van ötletetek mi lehet? És ugye rákhoz semmi köze nem lehet?

21/L



2016. máj. 23. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet akár reflux is, de ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz és egy tüdőszűrésre is elmehetsz.
2016. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia 😊 igaz régi kérdés,kiderült mi volt a probléma?remélem minden rendben van 🙏
2023. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!