Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül kb. egy jobb...

Mennyibe kerül kb. egy jobb minőségű állandó /nem kivehető/ fogsor? Elsősorban felső sor érdekelne.

Figyelt kérdés
Még megvan elöl minden fogam, de nagyon kusza és elszíneződött, ráadásul a középső kettő felül kisebb mint a többi. Nagyon zavar a dolog, nem szeretek mosolyogni. Nem tudom milyen megoldás lenne a legjobb.
2015. jan. 4. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
anyának 275E fog fájni a foga(alul és felül összesen). vagy 5-öt ki kell húzni, meg mondtak valami hidat hátulra az őrlőfogak helyére, meg csapot.. ezt egy fogorvos tudná megmondani, de kb 10E-től kezdődik egy fognak a megcsinálása.
2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha keresnel egy fogorvost, és elmondod neki mit szeretnél csináltatni a a fogaiddal. Ő csinál egy állapotfelmérést, ha kell röntgent is, és tesz egy árajánlatot. Innentől kezdve nálad a labda. Nekem legjobban a saját körzetis fogászom vált be. Amit lehetett megcsinálta TB re, a többit fizetnem kellett. Ez azért is jó, mert ha gond merül fel, úgyis hozzá fogok szaladni....
2015. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tervezem a fogorvossal való konzultálást, csak szerettem volna tudni a nagyságrendet legalább. Hogy egyáltalán belefogjak-e. Mert millióim nincsenek rá, és 1-2 ismerősöm ilyen összegekről beszélt.
2015. jan. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!