Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Allando faradtsagra ginzeng,...

Allando faradtsagra ginzeng, guarana a jobb?

Figyelt kérdés

Depivel kuzdok,allandoan faradt es almos vagyok,nincs elet energiam.


Valami nagyon kene.Barkinek otlete setleg ezen kivul?


Koszonom! :)



2014. jan. 25. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra hogy kivizsgáltasd magad? Vérkép eléggé alap lenne.

Ha lehangoltság vagy rosszkedv azt érdemes megszüntetni és elmúlik a fáradtság, álomkór is. Tapasztalatból mondom. :)

Kineziológus? Pszichológus?

2014. jan. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A teljes koru kivizsgalas meg volt es szervi oka nincs.Pszichologusnal soknal jartam,kineziologuson gondolkodom,de az draga nagyon...
2014. jan. 26. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. ugyanolyan árban van. Ismerek ezt is azt is, és persze van szórás. Ismerek kineziológust aki 8000-ért dolgozik (Bp-en) és jó, és ismerek pszichológust aki 12-ért és nem jó.
2014. jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnal adni bovebb tajekoztatast a szakemberekrol?
2014. jan. 30. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, de inkább priviben. Mindjárt küldök pszichológus és kineziológus elérhetőséget.
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a guarana nagyon jó, enyhe eufóriaérzést lehet érezni tőle, de nem zavaró... csak nagyon feldob.... hatása 6-8 órán keresztül tart, utána beáll egy erős fáradtságérzet... az adagolásnál oda kell figyelni.


A minőség nagyon fontos... Az ORGANIQA Guarana por jó!

2014. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!