Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak éles mellkasi szúrást...

Ha csak éles mellkasi szúrást érzek, az nem szívbetegség?

Figyelt kérdés

Nincs semmi olyan jele mint pl. Egész testes zsibbadás, rosszul lét, bal kari fájdalom, csak szúr a bordáimnál és a mellkasomnál.

Orvosnál voltam, a tüneteim alapján nem csinált ekg-t, lehet pánik beteg vagyok? De akkor is érezhetem a tüneteit a pánik betegségnek amikkor ép nem pánikolok, depizek ?



2016. máj. 23. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok dolog lehet, jöhet a fájdalom a gyomortól is, de nekem volt erős fájdalmam bordaporcgyulladástól is. Nem hiszem, hogy pánikbetegség, én szervi okra gondolnék, ha nem hagy nyugodni, akkor menj el ügyeletre délután, a háziorvosod rendelése után, vagy menj vissza a dokihoz. Szívrendellenességgel születtem, de mindig legyintettek a dologra, már születés közben is jelentkezett a problémám és 24 éves voltam, mire rájöttek, hogy tényleg valós a probléma és szükség lesz egy katéteres beavatkozásra. Ne hagyd, hogy lerázzanak. Ki tudja, mennyiszer kötöttem ki pszichológusnál 1-1 kardiológiai kivizsgálás után, mert állították, hogy nincs semmi baj. Pedig volt. Most itt vagyok a katéteres beavatkozás után, gyógyszert is szedek és VÉGRE egészségesnek érzem magam.

Drukkolok, hogy jól legyél!

2016. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A gond az hogy akármin mondok a sulyomra fogják, és utalt is rá ha ismét fáj vegyek kenőcsöt, amúgy sürgéségi a doki. És nincs háziorvosom, nemrég kellet volna átjelentkeznem, de nem tudok mivel szinte mindenki szerb, elvégre szerbiai vagyok.
2016. máj. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!