Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemény, fájó nyaki inak és...

Kemény, fájó nyaki inak és asszimetrikus gége?

Figyelt kérdés

Fájnak jobb oldalon a nyaki inaim, és kicsit keményebbek is mint a baloldalt. A gégém is fájogat, és amikor megtapogattam vettem észre, hogy az egyik oldala vastagabb mint a másik, és fájdalmas is. Erről pontosabban majd lentebb mutatok egy képet is.

A gégém fájdalmas, duzzadt oldala és a fájó nyaki inak ellenkező oldalon vannak.


16 éves vagyok, tavaly nyáron volt már allergia miatt krónikus gégegyulladásom, de az nem járt ilyen tünetekkel. Most nőnek a bölcsességfogaim, gyakran fáj és begyullad az ínyem, valamit az állam alatt található nyirokcsomók.


Gégerákot kérlek ne is emlegessetek, ahhoz így 16 évesen kb. akkora esélyem van, mint az öregkori elbutuláshoz.


Szerintetek mi lehet ez?

Válaszokat előre is köszi! (hasznosért jár a zöld)



2016. máj. 25. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:

A képet elfelejtettem még a kérdésbe linkelni.

A képen azt a területet jelöltem be, ahol az asszmetrikus duzzanatot észlelem.


[link]

2016. máj. 25. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd rendbe a nyakcsigolyáid és a torkod valamivel öblögesd.

[link]

2016. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom már 7éve, de volt valamilyen kulonosebb oka?

Ugyanez a problémám most és egyenlőre nem találtam válszt erre.

nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!