Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez valamilyen rák vagy...

Lehet ez valamilyen rák vagy daganat?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kiflit reggeliztem és ahogy az első falatot lenyeltem, mintha belülről tűt szúrtak volna a nyakamba, az ádámcsutkámtól jobbra egy kicsit. Ez végig megvolt utána is míg ettem és ittam.

Azóta olyanra változott hogy sima nyelés után 2-3 másodperces késéssel volt egy nyilallás (már nem tűszúrás) ugyanott. Pár napra rá pedig beállt olyanra hogy csak néha gondol egyet és benyilall..

Váladékot is érzek a torkomban, főleg reggelre. És az utóbbi pár napban kicsit nyilall is a jobb fülem de nem konkrétan a nyelésnél. Estére néha berekedek.

Amúgy 29 éves nő vagyok soha nem cigiztem és alkoholt sem fogyasztok. Előre is köszi ha valaki tud valamilyen tanácsot adni mert parázok hogy valami daganat vagy rák. Orvos be van tervezve csak most pont az ünnepek vannak. Meg nem olyan elviselhetetlen fájdalom ez de azért csak érzem és zavar.. :(



2015. dec. 26. 21:04
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
nem a mandulád?
2015. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?!

Te egy ilyen kérdésre tényleg értelmes választ vársz, és azt komolyan is vennéd?

Pszichiátert is keress fel, ne csak fül- orr- gégészt!


Megfázhattál, hideg/ szénsavas ital miatti gyulladás, lehet egy ciszta, allergiás tünet, megsérthette valami a nyelőcsöved, lehet pajzsmirigy probléma, lehet pszichoszomatikus tünet... és még száz verzió! Füledre kaphattál huzatot.

2015. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Én már semmit nem csodálkozom.

Pár kérdéssel arrébb valaki HIV pozitívnek hiszi magát, mert fáj a torka...

2015. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Megvannak a manduláid?A torkod nem piros,nincs begyulladva?Mutass képet a torkodról,látatlanban nehéz bármit is mondani.Lehet torok vagy mandulagyulladás,allergia,gége vagy hangszálgyulladás,bármi.Gargalizálj sós vízzel és ha nem javul nézesd meg a torkod a gégészeten.
2015. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
4-es te talán fül-orr-gégész vagy?
2015. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Atyagatya. Szerintem csak megfáztál. :D
2015. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Sokszor voltam már náthás, megfázva stb. de ilyen tünetem még soha nem volt, ez a fajta nyilallás máshol van és másmilyen. És az mindig azzal kezdődött hogy kis torokfájás vagy orrfolyás de itt minden tünet nélkül, azzal a kifli lenyeléssel kezdődött az egész..

És azért nem gyanakszom a mandulámra mert ez sokkal lejjebb, a nyakam közepe felé nyilall. Képet egyelőre nem tudtam rájönni hogy kell feltölteni.

2015. dec. 27. 16:03
 8/38 anonim ***** válasza:
Nem,de nekem is állandóan ilyen gondok vannak a torkommal.
2015. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Csinálsz képet és feltöltöd a "képfeltöltés" oldalra,és a linket bemásolod ide!Egyszerű! [link]

Majd én is mutatok képet,hogy nekem milyen a torkom mindig..

2015. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ilyen: [link]
2015. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!