Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 7 napja fejfajas, nyakmerevseg...

7 napja fejfajas, nyakmerevseg, fulzugas, szedules. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problemam az, hogy 1 hete elkezdett fajni a fejem (soha nem voltam fejfajos, eletemben talan 1x fajt) majd nem sokkal kesobb beallt a nyakam, amit mostmar alig tudok mozgatni (nem fekudtem el). Majd megjelent a fulzugas, a szedules(ami mostmar folyamatos) es idonkent foleg mikor megszedulok akkor a latas zavar is. Elmentem 3napja a hazi orvosomhoz, aki nem tudott sokat hozzafuzni igz elkuldott surgossegivel a neurolgiara. Ott megcsinaltatott velem a no 1-2 gyakorlatot (de semmi extra kivizsgalas..) majd o surgossegivel elkuldott a Szent Imre surgossegi osztalyara. Ott kb 5ora varakozas utan csinaltak CT-t plusz vettek vert, ezek negativak lettek. Gyakorlatilag az osszes orvos akivel utam soran talalkoztam kb legyintett es megallapitottak hogy faj a fejem kitudja miert, de engem nem ez aggaszt hanem a tobbi tunetem, amik egyre erosebbek es mar 1orat nem tudok egyhuzamban tanulni... Valakinek valami otlet? Agyi gondok kizarva a CT miatt. Meg annyi hogy van eleg nagy gerincferdulesem de sosem fajt a hatam emiatt meg nem volt vele problema. Meg hozzatennem hogy az utobbi egy evben nem nagyon mozogtam, (ujraerettsegi, kb 9honap otthonlet gyakorlatilag) szoval izomgyengesegre is gondoltam vagy idegbecsipodes... De tenyleg tanacstalan vagyok, az orvosokkal nem sokra mentem, surget az ido..:(



2016. máj. 26. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz?
2016. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyakmerevségtől is lehet fejfájás, szédülés. Nyaktornát és izomlazító reuma kenőcsöt nem ajánlottak?
2016. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reuma orvosnál is voltál?
2016. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reumas orvosnal nen jartam :) kenoccsel kenem a nyakam(perskindol), de semmi valtozas +kaptam gyogyszert (flector) ami izomlazitasra szolgal, de az sem hat. Stressztol ketlem hogy lenne, nem vagyok stresszes tipus es mint mondtam soha nem faj a fejem es a tobbi tunet sem jellemzo ram.
2016. máj. 27. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!