Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Montelukast és Flexotide 2x1...

Montelukast és Flexotide 2x1 puff használata mellett befulladhat-e újra a gyerek?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom a bölcsödei vírusok hatására , 3 szor is hőrgőgyulladást kapott ( obst. bronchitis ) . Pulmonologus megállapította , h. vashiányos és nem bírja kivédeni a szervezete a hatásokat . Vas és cebion mellett kezdtünk szedni és a fent említett gyógyszereket már egy hete. A bölcsit szüneteltetjük , de elutazunk a nagyszúlőkhöz , ahol sok a gyerek . Doktornő szerint jót fog tenni a környezet változás. Tapasztalatotok van , hogy a flexotid rendszeres használata mellett elő jöhet újra a fulladásos roham ?
2016. máj. 28. 07:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Használtam a flixotid pipát én is 2 évig és soha nem tapasztaltam hogy használt volna. Mellette ha rohamja van nyugodtan használhatja amit írtak neki hiszen azért van. Én is használtam. De a flixotidot abba hagytam mert miért vegyem ha nem használt soha.
2016. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!