Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma kezelése. Valami krém?...

Ekcéma kezelése. Valami krém? Elocom nem használ! Már születésem óta .

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagy segítség lenne ha tudnátok nekem írni ekcéma elleni krémet,szappant,vagy bármit ami használ ekcéma ellen és nem is olyan drága!Sajnos 13 éve küzdök ezzel a betegséggel,de eddig értelmes és megfizethető krémet nem találtunk.Nagy segítség lenne mivel most komolyabban kijött a lábamon az ekcéma.Válaszokat köszönöm!☺

2016. máj. 29. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi Balea szappanmentes tusfürdőt és kézmosót használunk, sampont is adalékmenteset, van Baleában és Alverdében is, krémet szerintem bőrgyógyásszal irass fel másikat, mert a vénykötelesek jobbak. Ezen túl próbáld ki, hogy egy ideig elhagyod a tej- és tejtermékeket.
2016. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Citromfűkrém.

( googlezz rá )

2016. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Próbáltam elhagyni a tejtermékeket is,de nem segített.Most 10 napos vizsgálatra megyek.Köszi mindent.
2016. máj. 29. 18:16
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nagyon tudom ajánlani a fokhagyma gélt. Kb 2 hónapja fedeztem fel, és nagyon sokat segített. Én az Allidermet használom (nem is nagyon van másik), mindenmentes, szagtalan és látványosan szebb a bőröm (elvileg pattanásra, égésre, herpeszre is jó, de ezeket még nem próbáltam).

2016. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van allergiám, mert az ekcéma és az allergia egy cipőben járnak. A háziorvosom egy nagyon jó krémet írt fel, azaz kettőt is. Mosdókenőcsöt és Flucinar N kenőcsöt. Először a mosdókenőccsel kellett lemosnom a sebes kezemet, aztán Flucinarral bekenni. Egy-két hét alatt elmúlt az allergiám. Megjegyzem, gumiallergiám van, és centrifuga szerelés közben az üstöt tartó gumibakot alaposan megfogdostam, mivel nagyon nehéz kivenni. Másnap már viszketés, vörösödés jelent meg a kezemen.
2016. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!