Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derék, keresztcsont nyilalló...

Derék, keresztcsont nyilalló fájdalom, miért?

Figyelt kérdés

A keresztcsontomnál szokott jelentkezni, hirtelen nyilalló fájdalom érzet, de leginkább mikor fekvőállapotból igyekszem felkelni.Ilyenkor várnom kell min 5- max 30 percet mire mozdulni tudok, vagy ha egyedül nem akkor segítenek felkelni. Voltam orvosnál de nem igazán jutottunk semmire. 21 L

előre is köszi !


( néha a jobb lábamba is átsugároz)


2016. jún. 2. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Porckorong protrusio, csontkovács tud segíteni rajta, ill. gyógytorna.
2016. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez teljesen biztos?

Nekem valami olyasmit magyaráztak, hogy nem csontosodott ki egy csigolya és ezért, bár nem hittem nekik :D

2016. jún. 2. 21:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy nyomásra is nagyon érzékeny, valamint Tobb mint egy eve voltam masszornel is, neki semmit nem mondtam erről de egybol észlelte, hogy problema van, ő azt javasolta menjek nőgyógyászhoz.
2016. jún. 3. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!