Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhatnak...

Milyen betegségre utalhatnak a követkető tünetek illetve mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal és 1 év után a hüvelyemből ilyen ragadós és összeállós fehér színű váladék folyik, van hogy folyékonyabb az állaga. Sok vizsgálaton átestem de sosem kaptam rá értelmes gyógyszert vagy akármit.... a legutóbb azt mondták hogy nem látnak benne kórokozót a váladékomban. valaki tudna segíteni nekem ebben hogy mit tehetnék hogy ne zavarjon vagy mi lehet a bajom ? tényleg nagyon sok orvosnál jártam már. ezek a lactofeel meg hasonlók arra voltak jók hogy annyira nem volt összeállós a váladékom.nagyon zavar engem .... hüvelyi ultrahangon is voltam vagyis megnéztek mindent hogy rendben van e de rendben volt.

2016. jún. 4. 12:37
 1/2 A kérdező kommentje:
még annyit hogy 21 éves vagyok, naponta körülbelül másfél liter vizet iszom, elhagytam 1 éve és 2 hónapja a fogamzásgátlómat, 2 félét szedtem, egyik sem volt megfelelő. (mióta elhagytam nincs gondom a vizeléssel, pl. hólyagom nem fáj amikor vizelek,a volt gyógyszereim neve : 1. jangee 2. jasminelle).
2016. jún. 4. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladék teljesen normális, ciklustól függ, hogy milyen az állaga. Előfordulhat, hogy néha kicsit több, néha kicsit kevesebb, de ha nem találtak benne kórokozót, nem kell aggódnod. Érdemes lehet elhagyni az intim mosakodó szereket, ha használsz, és csak pamut fehérneműt hordani. Tudom, hogy zavaró, de gondolj arra, hogy ez a váladék kell ahhoz, hogy a hüvely megfelelően tisztuljon.
2016. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!