Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoldas a lehetseges betegsegre?

Megoldas a lehetseges betegsegre?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg skozofrenia betegsegem van.

Mielott tovabb olvasod az elozo kerdesem is olvasd el, itt a linkje:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__7..

Pszihologus es orvos segitsege nelkul van megoldas hogy kigyogyuljam belole, mielott nem tortenne baj?

Egyre inkabb idegesebb vagyok, es mar csak ha valaki beszol pl.hogy gyoker vagyok.. tiszta ideg leszek es neki akarok menni, hogy kinyirjam vagy sajat kezuleg, vagy valami targyal.

Ma a suliban egy gyerek kihajolt az ablakon, es megint hallottam azt a hangot, ami ,,utasitani akart,, volba, hogy lokjem ki, visszafogtam magam, bar elegnehez volt..


2016. márc. 21. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:
* skizofrenia
2016. márc. 21. 18:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Lényeg az, hogy az ember ne hergelje saját magát. Az elfojtott és fel nem dolgozott indulatok nagyon veszélyesek, sokszor a tehetetlen és döntésképtelen személyek szinte saját magukat viszik kilátástalan helyzetbe. Ismered a szöveget a régi Latabáros Mágnás Miskából: "hülye vagyok, nem tagadom és ő itten a barátom, de amire büszke vagyok, kettőnk közül ő a nagyobb...". Miért izgat téged, hogy legyökereznek ? Aki mondja másra, az mondja magára. Nekem volt egy skizofrén kolléganőm, akit szerintem a saját tehetetlensége, gyávasága, mondhatni lustasága vitt a leszázalékolásig. Nem volt képes elszakadni az alkoholista családjától, pedig tudta, mit kellene tenni. Kívülről nem jön segítség, segíts magadon és az isten is megsegít, aminek a lényege, hogy az embernek saját magának kell tennie lépéseket a saját sorsa megfelelő alakulásához.
2016. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 persze,segítsen magán azzal,hogy elmegy pszichológushoz,pszichiáterhez,mert a skizofrénia nem játék, tanultam,

,tudom

2016. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!