Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikumra idő után...

Antibiotikumra idő után alkohol fogyasztás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy 15:00-kor vettem be az antibiotikumot, ma már nem kell többet. Este olyan 22:00-tól lehet-e alkoholt fogyasztani? Aktil Duo amoxicillin/klavulánsav a neve a gyógyszernek.

2016. jún. 4. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom. egyik ismerősöm ő doxicyclint szedett, de ivott rá alkoholt és kórházba kellett mennie, mert folyamatosan hányt és kiszáradt.
2016. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma még hanyagold az alkoholt, én egyszer ittam régen, véletlenül antibiotikumra (csak egy felest), és nagyon rosszul lettem, 3 nap volt, mire rendbejöttem.
2016. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Én soha nem iszom alkoholt. Ezt tanácsolom neked is. És ne igyál rá semmilyen gyógyszerre. Ki tudja, milyen következményei lesznek!
2016. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 óra múlva lehet...
2016. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ha alkoholt akarunk inni gyógyszerre, akkor vagy jól vagyunk közérzetileg vagy tényleg komolyabb alkoholisták lettünk.. kismértékbe nem lesz gond de nem mindegyik antibiotikummal kapcs érvényes ez .. olvasd el a tájékoztatót
2018. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!