Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Klineferter szindrómás vagyok...

BingoUniti kérdése:

Klineferter szindrómás vagyok és a tünetek szerint nem lehet a jövőben kisbabám ezt mennyire lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés
Utána kerestem jobban az interneten , van tesztoszteron terápia meg hasonlók de egyik sem gyógyítja a herék működését , olyan emberek írjanak akiknek családjában van ilyen esetleg nekik van ilyen szindrómájuk . Hogyan élik / élitek a mindennapjaitokat ? Ha a tünetek szerint nem vagyok termékeny attól még a társam teherbe tud esni ? erre mekkora a valószínűség ? 18 éves vagyok . de érdekel ez a téma és mihamarabb megoldást szeretnék találni rá ha lehet mert családot akarok pár év múlva ( 5-6 év )és jó lenne ha lehetne bármilyen megoldás.

2016. jún. 8. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvben van megoldás, bár nem tudom, hogy ez mennyire érhető el itthon:

[link]

2016. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen ismerősöm, de orvostanhallgató vagyok, és mi erről azt tanultuk, hogy sajnos az ilyen emberek terméketlenek, és nem hiszem hogy lehet bármit is tenni :( De ki tudja mi lesz pár év múlva, csak gyanítom, hogy ha lenne is rá megoldás, borzasztóan sok pénzt igényelne, és nem itthon. De ettől még lehet családod, nagyon sok lehetőség van, pl donor, és attól az a gyerkőc ugyanúgy téged tekint az apukájának.
2016. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!