Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha fogínysorvadásom van azt...

Sajtospuszedli kérdése:

Ha fogínysorvadásom van azt vissza lehet fordítani?

Figyelt kérdés
kezd lejönni az íny a fogamról most vettem észre..csak 20 éves vagyok! :( nem voltam még fogorvosnál de amint rendel elmegyek. nagyon megijedtem, lehetnek még a fogaim és az ínyem a régiek? ahogy akkor néztek ki

2016. jún. 8. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj el, parodontológus kezeli az ilyet, időben lehet rajta segíteni.
2016. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van. Én is még csak a 20-as éveim elején járok. Nekem a fogkő miatt kezdett kialakulni. Azt a fogorvos leszedte, meg mondta, hogy Parodontax fogkrémmel mossak fogat és Corsodyl szájöblögetőt használjak naponta ha lehet minden étkezés után. Kb egy hónap alatt szinte teljesen rendbejött az ínyem, szépen újra felhúzódott a fogakra ahogy egészségesen volt. Ez volt 5 éve, azóta egyszer kezdődött megint lehúzódni,de elmentem leszedtni a fogkövet, így szerencsére kordában lehet tartani.
2016. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!