Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a torkommal? (kép)

Mi van a torkommal? (kép)

Figyelt kérdés

Volt egy súlyos tüszős mandulagyulladásom, 3 antibiotikum kúrát szedtem végig rá. Azonban még most is van problémám, a jobb odali nyirokcspmóm kicsit fel van duzzadva valamint, valami ilyen gennyes dolog van ott bent.


[link]


Visszamentem dokihoz aki egy erősebb antibiotikumot írt fel (Moxibiot), azonban nem javult, akárhányszor belenéztem a számba ott volt ez a dolog. A doki elküldött fül-orr gégészetre és azt mondta lehet ki kell majd venni a mandulám. Ma voltam a fül-orr gégészeten, ahol azt mondták hogy semmi bajom, a nyirokcsomóm még a mandulagyulladás miatt van megduzzadva, az amjd szépen lemegy. Amikor megkérdeztem, hogy de mi az a gennyes dolog, akkor azt mondta az orvos hogy ő nem lát semmi súlyosat. De hát valamiért csak elküldött a háziorvos, és én is látom hogy van ott valami. El fogok menni egy másik fül orr gégészhez is, több szem többet lát alapon, és visszamegyek a háziorvoshoz is. Valaki látott már hasonlót? Nem fáj, alig érzem.


2016. jún. 10. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem látok a torkodon semmi problémát,nem piros és a manduláid sem duzzadtak.Ami hátul van,az a sárgás valami,nekem is szokott lenni,hol jobban látszik,hol kevésbé.Lehet azóta már el is múlt,a gyulladás miatt látszott jobban,de azért nézesd meg a gégészeten.Lány vagy fiú vagy,és mennyi idős?
2016. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisebb gyulladás lehet a garatodban,de a mandulák rendben vannak.Szép nyelőkéd van!
2016. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!