Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 2 éve visszatérő fejfájásban, gyakori szédülésben és rettenetes fáradékonyságban szenvedek. A fáradékonyság annyira, hogy sok órán elalszok, egyáltalán nem jó a koncentrációm. Hazafelé teszek pár lépést és már forog a világ, leizzadok, fáj a fejem, képtelen vagyok mozogni.

Ha eszek utána rögtön hányingerem van, szintén szédülök és fáj a fejem.

Most mentem el egy hónapja orvoshoz. Voltam arcröntgenen, fül-orr gégészeten, vérképen. De mindegyik negatív lett, a vérképem pedig csak egy kis vashiányt mutatott. Az orvos tovább küldött kórházba neurológiára. De sajnos oda csak pár hónap múlva kaptam időpontot.

Addig is gondoltam megkérdezem hátha tud valaki valami tanácsot adni.



2016. jún. 10. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A vérszegénység okozhat fáradékonyságot és fejfájást is, de sok más oka is lehet. Mennyi folyadékot iszol naponta? elsősorban vízre gondolok. Mennyi és milyen vitaminokat szedsz? Mivel azok is nagyon fontosak a szervezet számára a megfelelő működéshez.
2016. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!