Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Húgyúti problémám van, nem...

Levka kérdése:

Húgyúti problémám van, nem viszket, nem ég a vizeléskor, mégis folyamatos fehéres nyálkás váladékot érzékelek, ami a tisztasági betéten végül zöldes-sárgás csíkot hagy. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az internetet szoktam böngészni, de nem tudom eldönteni, mi lehet a baj. Édesanyám szerint csak felfázás, de találtam utalást hólyaghurutra és most gonorrhea fertőzésre, de az tudtommal nőknél, ha okoz is tünetet, nem a húgycsőnél, hanem a hüvelyben... Írtam már a nőgyógyászomnak, hogy hozzá forduljak-e a problémával, valamint egy másik nőgyógyászt is megkerestem a kérdésemmel, egyelőre várom a választ. Volt már valakinek hasonló problémája? Tehát még egyszer kihangsúlyoznám, hogy nem fáj, nem éget, nem viszket, csak váladékozik és nagyon zavar. Köszönöm a válaszokat előre is.

#viszketés #felfázás #égő #gonorrhea #nőgyogyasz #fehér nyálkás váladék #sárgás-zöldes váladék
2016. máj. 28. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A váladék gondolom, a hüvelyedből jön. Miből gondolod, hogy a húgyúthoz van köze?

Szerintem érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Szokott időnként változni a folyás mennyisége, állaga. De ha ilyet még nem tapasztaltál (és a zöldes színű általában nem is normális) akkor érdemes orvoshoz fordulni. Aztán majd ő eldönti, hogy mi ez és mi a teendő.

Lehet, hogy egy kezdődő fertőzés (gombás-bakterális kevert) csak még nem viszket, az majd később jön.

2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem a hüvelyből jön. A húgycsőből jön. Érzem is, hogy onnan jön és zuhanyozás után is megtapintottam a hüvely bejáratát és a húgycső végződésének helyét és egyértelműen az utóbbinál volt a fent említett váladék. :\
2016. máj. 28. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor urológiára menjél el minél előbb. Vagy ha kell beutaló, akkor először a háziorvoshoz.
2016. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!