Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülök és fáj a fejem...

Miért szédülök és fáj a fejem 2 hete?

Figyelt kérdés
Fülzúgással kezdődött, utána jött a szédülés. Nem úgy hogy forog velem a világ, inkább bizonytalanságérzet. Főleg ha ülök vagy állok. A fejem is fáj tarkó fölött és néha a halántéknál. Utóbbi napokban füldugulást is érzek. Eddig szemészeten és fül orr gégészeten voltam. Negatív lett és neurológiára küldtek tovább. Valakinek volt már hasonló?

2016. jún. 11. 09:06
 1/1 Főmufti válasza:
hasonló volt, csak nálam hirtelen jött elő minden. nekem azt mondták már a kórházban, hogy nagyon keveset iszok (ez igaz is) és sűrű a vérem. nekem ez úgy ütött ki hogy emeletes ágyra való mászás közben elájultam. lett egy kis agyrázkódásom stb. de most nem ez a lényeg. szerintem ha először a háziorvost keresed fel, ha meggyógyítani nem is tud, el tud küldeni olyan helyre ahol igen. remélem segítettem
2016. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!