Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hugyuti fertözés beazonositása...

Hugyuti fertözés beazonositása tényleg ilyen sok idöbe telik? Más is járt már igy?

Figyelt kérdés
ma görcsölt a hugyholyagom és a vizelet is zavaros "csipös" elmentem a házi orvoshoz azt mondta nem tud mit felirni mert nem tudja mi bajom holnap kell vizeletmintát leadnom és várni az eredményre ami jövö hét hétfö-kedd körül lesz meg.
2016. jún. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a vizelettenyésztéses vizsgálat több napot vesz igénybe.

Addig is fogyassz sok-sok folyadékot (még hányinger esetén is csak igyál), mert fontos lenne a szervezeted "átmosása".

De ehetsz dinnyét is, mert tartalmaz folyadékot, de egyben hajtja is vizeletet.

Vehetsz Medveszőlőlevelet vagy Nyírfalevelet (gyógynövények, teákat készíthetsz), amik szintén elég jó vizelethajtóak, csak ne felejts el sok folyadékot inni, akármennyire is csípő érzésed van.

Gyógyulást.

2016. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jún. 15. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
a tenyésztés sajnos ilyen. 48 óra maga a tenyésztés, akkor már tudni lehet a kórokozót. de kellhet újabb 12-24 óra, hogy az adott kórokozó gyógyszerérzékenységét is megnézzék, mert igazán csak azzal lesz hatásos a terápia.
2016. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy csalántea és sör rendkívül jó vízhajtó hatású. nekem utóbbi segtett a legtöbbet, amikor felfáztam.
2016. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!