Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez milyen bőrbeteg...

Szerintetek ez milyen bőrbetegség?

Figyelt kérdés

Egyik nap arra lettem figyelmes, hogy apró hólyagok jelentek meg a kézfejemen, valamint az alkarom külső oldalán. (3 nappal korábban sokat voltam a napon, kicsit le is égtem.) Másnapra még több lett majd lett a hónaljamon valamint a combomnál is, a térdemen, a felkaromon. Has, mellkas, hát nincs semmi. Lábszáramon sincs. Viszket eléggé, holnap megyek a bőrgyógyászatra, mire számíthatok?

Itt egy kép, hogy hogy néz ki:


[link]


Eleinte csak hólyagok voltak, majd piros foltok\pontok is amik viszketnek, némelyiket már elvakartam ezért sebes lett...



2016. jún. 5. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Régebben ismerősömnek volt hasonló... NE VAKARD!!!

neki sokáig volt ilyen de nem volt komoly...

Talán kapsz kencit és jobb lesz :)

2016. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napalergia?
2016. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Napalergia szerintem is, nekem egy gyógyszer mellékhatása miatt jött ki napérzékenyésg pár éve, napozás után 2-3 napig is megmaradt és baromira viszketett.
2016. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De lehet lichen planus is. Mondjuk azok nem hólyagok inkább ilyen apró bőrkitüremkedések. Menj el bőrgyógyászhoz minnél elöbb!!!
2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. Rühatka szerintetek kizárt?
2016. jún. 5. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább napallergiának tűnik, nagyon fontos, hogy mindig használj naptejet (borús időben is), különben idővel sokkal rosszabb lesz.
2016. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez rüh,de ne vakard!Nagyon fontos,hogy ne vakard,hidd el!
2016. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rüh volt. Az orvos adott rá mofudert, ami szépen levitte.
2016. jún. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!