Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy szokjak le a drogokról?...

Hogy szokjak le a drogokról? Már nagyon elegem van ebből az életmódból, az elhatározas megvan, de a részleteket nem tudom. Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta használok drogokat, több mint tíz éve. Viszonylag fiatalon kezdtem, és elég gyorsan rá is kattantam, fél év után már napi rendszerességgel szívtam füvet. Aztán jött a többi, amfetamin, (gomba, lsd 1-2 alkalommal).. Heroinhoz szerencsére soha életemben nem nyúltam, talán azért vagyok még életben. Külsőre szerencsére semmilyen jel nem utal arra, hogy drogfüggő vagyok, de sajnos lelkileg ez nem így van. Pár évvel ezelőtt a barátnőm mellettem halt meg autóbalesetben, és ez még rátett egy lapáttal az egészre. Eljutottam odáig, hogy már csak heti rendszereséggel fogyasztok ilyen szemeteket, de ez még mindig kevés. Soha többé nem akarok drogokkal élni, és mint írtam az elhatározás megvan, de nem tudom ezután mi következik. El kéne mennem valahova ahol ilyen emberekkel foglalkoznak, ok, de mindenhol gyógyszerekkel akarnak tömni, ha 3 hónap után nem vált be a gyógyszer1, akkor jön a 2 és ez évekig is elhúzodhat. Ez igaz? 16 éves korom óta dolgozom, szerencsére munkákkal mindig szerencsém volt (érettségim van csak), és jelenleg egy olyan helyen vagyok amit egyszerűen nem veszíthetek el, de ha nekilátok ennek az egésznek, akkor úgy érzem az lesz a vége. A legtöbb gyógyszernek tudomásom szerint elég gáz mellékhatásaik vannak. Ne nézzetek hülyének, egyszerűen csak tudatlan vagyok a témában, és szeretnék valamiféle kis útmutatást, hogy hogyan is történik/folyik le ez az egész folyamat.
2016. jún. 19. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha radjon az h fuvet akarsz szivni inkabb szivj el 1-2 rendes cigit. A helyedben en inkabb mondjuk elmennek setalni, futni vagy barmi mas, igy ki lehet iktatni h megkivand. En ha cigizni akartam inkabb ettem valamit :) ha akarsz irhatsz uzenetet :)
2016. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!