Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha már voltam...

Mit tegyek, ha már voltam bulímiás, leküzdöttem, de most megint vissza tért?

Figyelt kérdés
Egy évig voltam bulímiás, aztán sikerült nagy nehezen leküzdenem. Négy év alatt max 3-4 alkalom volt, amikor hánytam akaratosan, de több nem. Viszont most megint vissza tért és nagyon nem szeretném, de nem tudok mit tenni. Kérlek segítsetek :(

2016. jún. 19. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Akkor hogy tudtad leküzdeni? Próbáld meg újra úgy.

Ja és fogadd el önmagad, mert biztos vagyok benne, hogy te is (csak mint a lányok többsége) kövérnek látod magad, pedig mások mást gondolnak rólad.

Nekem mai napig gondjaim vannak az evéssel. Azt hiszem, sokat eszem, bár mindegy mennyit, bánt, hogy újra normálisan eszek. Mások szerint beteg voltam (vagy legalább is az anorexia kezdetleges stádiuma), és nem értik, miért, mert csinosnak tartanak. Gondolkodj el rajta: kell neked a hánytatás? Biztos hogy nem! Biztos hogy csinos vagy! Fogadd el magad, szeresd a hasad, légy boldog és kész!

17/L

2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg neten a testtömeg indexedet!

Ha tényleg le kell fogynod inkább diétázz és sportolj, adok tippeket hogyan, ha gondolod :)

Én 18L másfél hónap alatt fogytam 92kgról 88kgra szénhidrát diétával(+néha 30perc mozgással, amit ha naponta csinálok még többet fogynék).

Egy csomó finom kaját meg lehet enni így(leírom részletesen a szabályokat, ha szeretnéd) + nem feltétlenül kell tornázni, vannak tánc gyakorlatok is :)


Ha fogyni szeretnél ez sokkal jobb módja, mint a hányás.

2016. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Sok pasi jobban szereti az olyan lányokat akik picit teltebbek, mint a csontosakat.

Úgyanúgy gyönyörűnek találják a pasik a lányokat, akkor is ha van egy pici hasuk. Márpedig lehet az ember akármilyen karcsú, leülve akkor is látszani fog egy pici poci és ez így van rendjén :)

Csak nézd meg ezt a csajt:

[link]

Lefogadom, hogy gyönyörű vagy, még akkor is ha te ezt nem látod!

De az biztos, hogy nagyon erős voltál, hogy leküzdötted és most is erre az erődre lesz szükséged! Kitartás, bízunk benned! :)

2016. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!