Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy veszett volt a macska?

Lehet hogy veszett volt a macska?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmmel sétáltam egy park mellett, ami nyitott egy erdőre, tehát róka járhat arrafelé. Egy cica kiugrált a fák közül és iszonyatos sebességgel odafutott hozzánk, a farka végig égnek állt, nagyon barátságos volt, barátnőm szerint rendellenesen, először ő gondolkodott el azon, hogy mi van, ha veszett. Aztán játszottunk vele egy kicsit, a viselkedésére főleg az volt jellemző, hogy hirtelen mozdulatokat tett, hiperaktív volt, nem ilyen nyugodt, mint egy átlagos cica. A probléma ott kezdődött hogy néha-néha megharapott, nem erősen, csak mintha játszani akarna, de most reggel néztem, hogy sebet hagyott a jobb kezemen. Száj csöpögésre nem emlékszünk. Utána a park vége után 3 utcáig követett minket. Ezek lehetnek a veszettségre utaló jegyek, vagy ki lehet zárni? Próbáltam minden tulajdonságát leírni. Köszi a választ.

2016. jún. 20. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöször felhivnak valakit,pl. erdeszet vagy akinek köze van az erdöhöz,faluhoz ök megtudjak mondani hogy van-e veszettseg a környeken,orvoshoz mndenesetre menj el.
2016. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!