Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres hasmenés lehet a vírustó...

Véres hasmenés lehet a vírustól? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtök óta van hasmenésem végtagfájdalommal illetve hőemelkedéssel,lázzal.Tegnap már jobban voltam hőemelkedésem sem volt egyáltalán,és ma már kimentem az utcára,már nem feküdtem. Délután lázam lett 38,1 és hasmenésem.Második hasmenésem hurutos illetve egy pici halványabb vér volt benne.Nem élénk piros hanem rózsaszín. Hurutos volt eddig is csak vér nem volt benne.valószínű hogy a vírustól lehet nem? Orvosnál nem voltam múlthéten sem mert erre szerintem nincs gyógyszer. Széntablettát szedtem napokig,feküdtem,probiotikumot szedem.jól gondolom hogy felesleges ezzel kórházba szaladni?

2016. jún. 21. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Véres hasmenés vírusra nem jellemző, de nem is jelenti azt, hogy ne lenne lehetséges. Véres hasmenés Shigella, vagy Salmonella fertőzésre jellemző leginkább. Minimum orvoshoz fordulnék,aki csináltat egy széklettenyésztést, de ma ez már egy célzott vérvizsgálatból is kimutatható.
2016. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Salmonellától lehet végtagfájdalom? Mert nekem azzal kezdődött illetve lázzal. Illetve salmonella romlott ételtől van pl nem? Mert nem hinném hogy olyat ettem volna,az ilyenekre Figyelek. Kórházba semmiképp nem akarok befeküdni.
2016. jún. 21. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze.Aza genyaság, hogy a salmonella nem büdösíti meg az ételt, csak benne van. Hetek után persze megromlasztja, de 6 óra elég neki, hogy úgy elszaporodjon rossz szag, kellemetlen íz nélkül, hogy azért meg tudjon betegíteni.

Ha gondolod, nyugodtan írj privit. sokat kell innod, a folyadékpótlás rendkívül fontos.

2016. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!