Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ír fel gyógyszert a doki,...

Ír fel gyógyszert a doki, vagy felesleges elmennem orvoshoz? Lent

Figyelt kérdés
ma reggelre virradóan nagyon fájt a torkom, ami azóta se múlt el. Tiszta piros az egész. Se lázam, se hőemelkedésem, remélem, estére sem lesz. A közérzetem nem a legjobb.Zúg a fejem, fáradtnak érzem magam ( ez mondjuk lehet a kevés alvástól is), és tüsszögök, nem sokat, de amikor igen, azt érzem, h betegség miatt van. Délelőttös a dokim,én meg dolgoztam, így nem tudtam elmenni. A gond az, hogy szombaton fel kell utaznom Budapestre, vizsgázni, utána meg megbeszéltem egy ismerősömmel, hogy ott maradok, és vasárnap várost nézünk. Mit tegyek? Van ügyelet, de nagyon messze tőlünk, és nem tudom, sokat kell-e vajon várni. Persze, kivárnék, ha ad valami gyógyszert. Attól félek, ha nem megyek el, rosszabb lesz.
2016. jún. 16. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Strepsils, sok meleg tea, méz és ha nincs lázad egy két nap alatt elmúlik. Valószínűleg csak ki vagy merülve a vizsga miatt, és azért jött ki a torokfájás.
2016. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!