Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erythema nodosum nevű betegség...

Erythema nodosum nevű betegsége volt valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már 1hónapja szenvedek ettől a betegségtől és már nem először . 3évvel ezelőtt kezdődött a jobb lábamon voltak akkor is vizsgálatok labor ,láb és mellkasröntgen ,gégészet. negatív lett akkor és pár hónap után magától elmúlt. Most 1hónapja ismét előjött csak a bal lábamon, most bőrgyógyászat volt ,labor is. Minden gyulladásértékem negatív. De még hátra van ismét a gégészet és a mellkas röntgen. Ha szenved közületek valaki ettől kérlek írjatok hogy nektek mi volt.

#erythema #nodosum
2016. jún. 28. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen volt
2016. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ès neked mi okozta? Mitől múlt el?
2016. jún. 28. 10:46
 3/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Voltam én is góc vizsgálaton minden negativ lett.

De nekem a süllyedésem nagyon magas volt,és terjedt felfele a csipőmre is,úgyhogy korházba küldtek.

Akkor már alig birtam járni.

Ott már nagyon magas lázam is volt.

Nem tudták megállapitani hogy mi a bajom és csak a medrol mulasztotta el . A legnagyobb dózisba kellett szednem és és fokozatosan csökkentve elhagyni.

Végül azt mondták,hogy lehet autóimmun.De nem biztos.

Ja és utána egy kis megfázásnál is előjött a kezemen.

Azóta semmi.

2016. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem a süllyedés is negatív . Jövőhéten megyek ismét mellkas rtg re és gégészetre. Borzalom ez a bizonytalanság. Szerencsére nekem láz nincs és annyira nem is elviselhetetlen a fájdalom de terjed egyre jobban .
2016. jún. 28. 11:16
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem is fáj?
2016. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja bocsi későn olvastam.:)

Jobbulást kívánok

2016. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de igen fáj ha valami hozzáér akkor sírni tudnék a fájdalomtól, de alap helyzetben járás közben nem olyan vészes. 3éve a szülésre fogták nekem végül. Kíváncsi vagyok most mi lesz .
2016. jún. 28. 11:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Javaslom keress másik orvost,ha van rá lehetőség.

Medrol szteroid gyógyszer ami elég erős ,tehát nem adják csak úgy.Viszont ettől múlik el.

Nekem ha előjönne megint orvoshoz sem kéne menni csak beszedni a medrolt.

Irtak plusszba egy dobozzal.

2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodom megkeresek egy érsebészt vagy immunológust mert ez nem állapot. Augmentint kaptam meg apranaxot ezeket a bőrgyógyász írta.
2016. jún. 28. 13:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Semmi köze a börgyógyászathoz,a vörös csomó csak egy tünet.A kiváltó okot kell megszüntetni.

Én a helyedbe inkább az immunonologust választanám.

2016. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!