Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erythema nodosum nevű betegség...

Erythema nodosum nevű betegsége volt valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már 1hónapja szenvedek ettől a betegségtől és már nem először . 3évvel ezelőtt kezdődött a jobb lábamon voltak akkor is vizsgálatok labor ,láb és mellkasröntgen ,gégészet. negatív lett akkor és pár hónap után magától elmúlt. Most 1hónapja ismét előjött csak a bal lábamon, most bőrgyógyászat volt ,labor is. Minden gyulladásértékem negatív. De még hátra van ismét a gégészet és a mellkas röntgen. Ha szenved közületek valaki ettől kérlek írjatok hogy nektek mi volt.

#erythema #nodosum
2016. jún. 28. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

bocsi elirtam,immunologust akartam írni.

Ez nagyon szörnyű betegség nem lehet vele szorakozni hónapokig.

Fogászatra nem küldtek,panoráma röntgenre?

2016. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oda még nem . Holnap megyek gégészetre. Az a baj hogy nem adnak beutalót immunológushoz és a legközelebbi magán 180km tőlünk. De ha nem lesz más megkeressük őt
2016. jún. 28. 20:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a gégészete?
2016. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Azt mondta az orvos teljesen egészséges a mandulám. Ma mellkas röntgen. De ma reggelre a vörös folt elhalványult olyan mintha megütöttem volna a csomók pedig kisebbek . Pont mint 3 éve , egyszer csak elkezd magától elmúlni. Sosem derül ki mi okozza
2016. jún. 30. 09:13
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát végül is nálam sem derült ki.

De legalább nincs nagyobb baj.Szerencsére.

2016. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2016. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom. Remélem a mellkas rtg is negatív lesz. Bár 3éve is az volt.
2016. jún. 30. 09:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem mert én leraktam a cigit,és rá egy hónappal jött ki.
2016. júl. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!