Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés lehet?

Végbélrepedés lehet?

Figyelt kérdés

Nos az elmúlt pár hónapban észrevettem , hogy a székeles már nem olyan egyszerű mint régen volt. Véres pöttyök a papíron,szúró érzés és már kedvem sincs WC-re menni.A munkahelyemen nem olyan egyszerű megoldani a WC problémákat ezért nem tudnám azt mondani , hogy rendszeresen járok, mint azt sem , hogy rendszeresen étkezem.Nem vettem észre elváltozást és esténként körömvirág krémmel szoktam bekenni.( Igen, néha akkor is fáj) Előfordult , hogy egy pánikos WC után úgy jöttem ki,hogy " jé, nem fájt!" Gondoltam így nem lehet akkora probléma,de a másnapi már kellemetlen volt. Igyekszem figyelni a táplálkozásra , sok rostosat iszom. Próbálok meditálni WC-zés közben , hátha segít,de nem sok sikerrel. Utánna nem szokott fájni,ülni is tudok,persze vannak kivételek. Orvoshoz félek elmenni , nagyon kényes ez a téma, és ha rágondolok,hogy egy idegen elé kell pucsítanom,lever a víz és elpirulok.Tudom itt senki sem orvos,de bízom benne , hát ha kapok tanácsot egy hozzám hasonlótól!

Előre köszönöm!



2016. jún. 30. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Belső aranyér, még nem látszik.

Én lefotóztam a saját végbelem és egy kis var volt rajta, ergo repedés.

2016. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aranyér, vagy berepedés lehet, vegyél Reparon kenőcsöt rá gyógyszertárban, ha nem javul, akkor kénytelen leszel orvoshoz menni, mert ott kapsz rá megfelelő kezelést.

Amúgy oldalt fekve vizsgáltak és napjában több ilyet végeznek a sebészeten, tehát nem kell szégyenkezned, nekik ez természetes.

2016. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!