Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Féldeci tömény után magas pulzus?

Féldeci tömény után magas pulzus?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok de a sportolásnak köszönhetően nagyjából kordában tartom,2 év után megittam féldeci tömény szeszt és megemelkedett a pulzusom tőle, a kardiológián kivizsgáltak amikor elkezdődött a betegség nem találtak semmi eltérést onnan küldtek a pszichiátriára, gyógyszert már 7 hónapja nem szedek,nem kávézok, a kérdésem az lenne hogy a szívemmel van gond vagy a vegetatív idegrendszeremmel? A negatív leletek ellenére még mindig dilemmába vagyok, egy kis kávé után gyomorgörcsöm van ,remeg a kezem ,kiver a víz, egy kis pohár tömény után meg elkezd szaporán verni a szívem,de érdekes hogy mozgás közben semmi panaszom nincs és utána még jobban lenyugszik a ketyegőm ha kerékpározok egy jót, mindez a pánikbetegségem miatt lenne?

2016. júl. 4. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
m is felmegy a pulzusom ha szeszt iszom, egyeten megoldás van, ne igyál alkoholt és kávét se, sokaknál az is gondot okoz.
2016. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!