Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki akarom vizsgáltatni magam...

Ki akarom vizsgáltatni magam némi betegségekre. Merre induljak el? Hogyan történik? Mennyi idő?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és az éves szűrés is időszerű már.
2016. júl. 5. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szemészeten kell kezdeni. Na, szerinted??
2016. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj, de iq harcos vagy. Ha fingod nincs róla legalább csendben maradnál!


Mondjuk bőr és nemibeteg gondozó, vagy nőgyógyász is jó? Illetve volt több része is a kérdésnek!

2016. júl. 5. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemi betegségekre?

Szerintem csak magánban csinálnak ilyet, ha nincs komoly indok rá. Nekem a nődoki még egy álatlános tenyésztést sem csinált.

synlabnál vannak ilyen vizsgálatok.

2016. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten arra hogy STD szűrés, írd utána a várost is ahol csináltatni akarod (meg sem említetted, ebből gondolom hogy judapest).
2016. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem Budapest, de megyeszékhely.
2016. júl. 5. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász nem csinál STD-t ha nem nyomós az ok az tuti egy HPV szűrést is kérni kell, tenyésztéses dolgokról ne is beszéljünk azért kb könyörögni kell...

Bőr és nemibeteggondozóban csinálnak ilyet. Vér és váladékvizsgálatból áll. Az eredmény laborfüggő de meg lehet kérdezni. Magánba gyorsabb a dolog.

2016. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!