Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is túlreagálom...

Szerintetek is túlreagálom vagy tényleg ki kellene vizsgáltatni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fiam 7 éves, aktív, vidám, imád focizni. Néhány napja 3 szilva nagyságú lila folt volt a karján, testén. Kérdeztem, hogy mitől van, beütötte-e, de nem tudta, nem emlékezett rá. Tegnapelőtt focizás közben véletlenül lefejelte az egyik társa vállát, illetve leorrolta és vérzett az orra. Tegnap este ismét vérzett. Ma reggel fejfájásra ébredt, de mostanra már elmúlt, épp semmi baja, kint játszik. Én teljes pánikban vagyok, mert a családban már volt egy leukémiás. Hasonló tünetekkel kezdte, de túl későn lett felismerve és már sajnos nem tudták megmenteni az életét. Szeretném kivizsgáltatni a fiamat, a férjem szerint viszont semmi baja, fölösleges vizsgálatokra cipelni. Ő azt mondja, ezt is csak túlreagálom, mint mindent.. Szerinte csak a focitól sérült meg. Ti mit gondoltok? Túlzottan aggódok vagy igazam van és utána kellene járni?
2014. júl. 14. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetes az aggodalmad, és helyes, hogy figyelsz apróbb jelekre is, szerintem vidd el orvoshoz. Én ennél kisebb dologgal is elvittem már, és mindig megdicsértek.
2014. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem tudja, hogyan szerezte a véraláfutásokat, még lehet, hogy beütötte. Én is meglepődtem már néha pár folton, amikor mozog az ember, a fájdalomküszöbe is nő.


Ha nagyon félsz, beszélj a gyermekorvosotokkal, hogy mire kell figyelned, mennyivel nőtt nála a rizikó stb.

2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem, hogy mitől van, beütötte-e, de nem tudta, nem emlékezett rá."

Ez velem is gyakran előfordul -

2014. júl. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...30 éve. Néha észreveszem, hogy nekimentem valaminek, néha nem, de szinte nincs is olyan, hogy ne lenne rajtam legalább egy kicsi kék folt. Csapatsportok űzése közben meg pláne nem veszi észre az ember. Szóval ne aggódj, nem feltétlenül jelent bajt. De persze figyelj oda továbbra is (ezt nyilván mondanom sem kell, úgyis ezt teszed).
2014. júl. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!