Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor hogyan tovább? Több...

Ilyenkor hogyan tovább? Több orvos teljesen más véleményen van.

Figyelt kérdés
2 éve sorozatos rosszullétek miatt vérvételre küldtek, ami alapján egyik endokrinológus inzulinrezisztenciát állapított meg. Kaptam gyógyszert, és diétáztam, aztán sokkal rosszabbul lettem, hirtelen lefogytam, és elhagytam a gyógyszert. Újra és újra vérvételeken voltam, a doki szerint nem változott az állapotom, és a gyógyszert is folyamatosan szednem kellett, amitől hiába mondtam hogy rosszul vagyok, de így is. A legutóbbi vérvétel után másik endokrinológust kerestünk fel, aki azt mondta, hogy nincs, és soha nem is volt inzulinrezisztenciám. De akkor mi miatt voltak az elején a rosszullétek? És így most melyik orvosra hallgassak? (17/L)

2016. júl. 5. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyedet nézték már?

Az IR-t terheléses inzulinnal nézték?

2016. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit takar pontosan a rosszullet?
2016. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nézték a pajzsmirigyet, azzal elvileg minden rendben van.

A rosszullétek abból álltak hogy reggel reggeliztem, aztán suliban, 2-3. óra környékén nagyon erős gyomorgörcseim voltak. Felállni nem tudtam. Hányinger, remegés, és nagyon melegem is volt, de nem voltam lázas. Ezek a rosszullétek teljesen elmúltak. Kb 2 éve nem is jelentkeztek.

2016. júl. 6. 06:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor tovább bonyolítom a helyzetet xd ilyen problémákkal én is voltam orvosnál, sokat fájt a gyomrom, ugyanezek a tüneteim voltak és nekem savcsökkentőt ajánlott, meg azt mondta ne stresszeljek mert lehet gyomorideg is
2016. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!