Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kérdezte az orvos tőlem...

Miért kérdezte az orvos tőlem régebben, hogy születésemtől kezdve probléma van a szívemmel?

Figyelt kérdés
holott most sem érzem magam rosszul és nem is szedek rá gyógyszert és sportolni is sportolhatok rendesen, nem érzem magam különösebben rosszul, annyi hogy hát persze hogy elfáradok.. menjek el orvoshoz megint és kérdezzem meg tőle? most vagyok 18 éves és kb 10 éves lehettem mikor kérdezte tőlem az orvos, én meg válaszoltam hogy nem.. de különösebbet ő sem mondott.
2016. júl. 2. 20:19
 1/2 A kérdező kommentje:
hozzátenném hogy ezt csak tőlem kérdezte meg, és hogy "neked nem volt esetleg szívproblémád?" kicsit furán kérdezte, nem ilyen teszt szerűen
2016. júl. 2. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet szívzörejt hallott..De ez màr régen volt.Azóta biztos többször is meghallgattàk.
2016. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!