Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyalapi mirigy ptoblémák?...

Delavega kérdése:

Agyalapi mirigy ptoblémák? Orvos tanácsa kellene?

Figyelt kérdés
Szasztok! kb 8évvel ezelőtt egy vérvételen magas prolactin szintet mértek, tanakodtunk hogy ettől lehetett e a hízás oka, elküldtek kontraszt anyagos mri vizsgálatra, ott talán 1mmeres agyalapi mirigy jóindulatú daganatot találtak, ettől lehetett magas a prolaktinem?! értékét nem tudom most megmondani de nagyon magas volt. Erre bromoctiplin tablettát irtak fel, mert erre még nem volt szükség a műtétre, kb 8 éve szedem, prolactin szintem rendben, de így 30 évesen már mintha meg gyógyultam volna vagy én nem tudom. de javult a látásom, mert kettős látásom van, ez javult valamennyit legalább. a problémám az, hogy ha beveszem ezt a bogyót, már 30évesen. A prolaktin normalizálásán kívűl másban nem okoz kárt? az rendben van hogy jó tőle a vérvétel eredményeim. de ettől én még nem érzem magam jól, mostanában. a tünetek: undor a gyógyszertől, fogyni nem tudás, bőr szárasság, székrekedés, lassuság, ha este veszembe ezt a szart nem tudok aludni. Igazából egy hozzáértőt keresek, hogy most szedjem ne szedjem, mennyire ártok vele, vagy sem. Esetemben egy teljes állapot felmérés kéne. Csakhát hol?! a választ előre is köszönöm! M.

2016. júl. 5. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a területileg illetékes vagy magán endokrinológiát kéne felkeresned. ebben mi nem tudunk segíteni.
2016. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!