Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet furunculus az...

Mitől lehet furunculus az arcomon?

Figyelt kérdés
Rendszeresen egy éve kezdődött ,rengetegszer volt már,picinek mondhatók kb egy hét alatt heggel vagy piros folttal gyógyul.Folyamatosan azon vagyok hogy szépítsem a bőröm mire egészen szép lesz kezdődik elölről.Arra gondoltam belül kell keresni az okot kértem is egy vérvételt.Aki tapasztalt már ilyet vagy ért hozzá örülnék a segítségének.

2016. júl. 5. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Borgyogyasz segit.

Atkak is okozhatnak ilyet pl

2016. júl. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van 1 év óta. Illetve lupus-ra van gyanú, de valójában kicsit magasabb fehér-szám ellenére semmit nem találnak. 2 évvel ezelőtt alacsony volt a cukrom, de most még az is beállt full normálisra. Semmi nem használ és már semmit nem is tudnak ajánlani rá. :/ Vagyis egy ideig használ 1-1 krém és utána immunissá válik rájuk. Más dolog, hogy spiritualitással foglalkozok és lelki okot kéne találnom. De igazából még azt sem találok. Úgyhogy én például lelkileg és orvosilag is teljesen tanácstalan vagyok ebben. 2 hétig csúnya az arcom, elmúlik, újrakezdi. Se kamilla, se hintőpor, se körömvirág, se tonik, se alkoholmentes cucc, se alkohol. Megfeneklettem.
2018. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve allergiám sincs semmire.
2018. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!