Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Mindig fáradt...

Mi lehet ez? Mindig fáradt vagyok. Sose tudom magam kipihenni. Mindig egy kis séta után is kimerültnek érzem magam. A szemem körül sötét karikák vannak és nem akarnak elmúlni. Év közben nagyon sokat stresszelek az iskolám miatt. (12/L)

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerencsere mar nyár van, úgyhogy próbálj meg most relaxálni picit.

Hogy erted hogy nem tudod kipihenni magad? Aludni nem tudsz, vagy tudsz csak meg kiados alvas utan is ugy erzed mintha total ki lennel purcanva? Tudok olyanrol hogy valakinek alvas kozben nem jut eleg oxigen az agyaba, ezert nem is erzi mikor felebredt hogy pihent. De ez a te korodban egyaltalan nem valoszinu:)

nincs valami betegseged esetleg amirol tudsz? Sziv, vagy akarmi. Osszefuggesben lehet.

Egyebkent maga a stressz is siman lehet ennek az oka.

2016. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Igen próbálok relaxálni meg ilyesmi de nem nagyon segít.Azt se hiszem hogy a stressztől van mert most egyáltalán nem stresszelek.Amúgy mindig úgy kelek fel mintha ki lennék purcanva igen.Különben úgy alszom minta a tej.
2016. júl. 7. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen az étrended?
2016. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát eszem mindent amit kell:zöldséget, gyümölcsöt, húst ,halat meg hát sajnos sok édességet is.
2016. júl. 7. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:

(Legelso vagyok)

tudom hogy nehez, ha meg a seta is kikeszit, de talan egy kis sportot is vihetnel a napjaidba:) hatha valtoztat valamin. Ennek most nem volt semmi tudomanyos alapja, de en tuti az eletmodomon valtoztatnek..elegendo alvas, sport, egeszseges etrend.

2016. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát igyekszem.Úszom heti háromszor plusz még a tornaórák.
2016. júl. 8. 07:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál vérszegénységre?
2016. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Folsav-,vas-, B-vitamin- hiány is okozhat ilyet.
2016. júl. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is.Igen gondoltam már vérszegénységre és vashiányra is.
2016. júl. 10. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!