Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem gombás a péniszem,...

Szerintem gombás a péniszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam mar itt a gyakorikerdeseken,de pontos valaszt nem kaptam,ma regiztem hogy ezt a kerdest feltegyem.A lenyeg hogy a makkom aljan ilyen feher pattanas szeru valamik vannaj,a makk maga kicsit toredezett,budos hat ugymond "halszaga" van es nem tudom mi ez.Sokan irtak mashova h gomba sokan h nem ,de pontosan nem tudom,szuleimnek nem merek szolni mert az gaz meg orvoshoz se nagyon merek elmnenni vele:( lecci normalis valaszokat adjatok es ha tudtok valamit hogy hazilag hogy lehet eltuntetni megszuntetni akkor lecci irjatok le.

2016. júl. 19. 16:21
 1/5 president99 válasza:
Jaja, ismerem a problémát:-( Canesten krémet vegyél a gyógyszertárban, kb 3 napig kenegesd vele, és minden ok lesz!
2016. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kend rá a canestent, vény nélküli és nem ciki kérni, mert nyáron a lábujjak között sokaknak van börgombája, arra is a canesten való. Ha nem javul, akkor menj bőrgyógyászhoz. Szexszel szinte biztosan átadod a partnerednek, ha valóban gombád van.
2016. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rakjál rá kukoricát is.


(Pimafucort krém,canesten,vagy bármi más. Patikába bemégy,és kérdezel.)

2016. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben:) viszont mar sok ideje ott vannak de csak most figyeltem fol ra,az nem baj?? Es legye teljesen szaraz a makk es ugy kenjem?
2016. júl. 20. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfürdesz,megmosod alaposan a péniszedet is, óvatosan megtörlöd, de vigyázz, ne dörzsöld meg nagyon, és kend rá vékonyan. kb. egy borsónyit. mindenhova jusson
2016. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!