Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok 163 cm magass...

15 éves vagyok 163 cm magass 64 kg és 7 cm a péniszem Álva szerintem ez nagyon kicsi és cikinek tartom szerintetek fog még Nőlni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A magasságnak,súlynak nem függvény e a méret.Valóban nem nagy ,de ez nem fog ekkora maradni .
2016. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, 17-20 éves korig nő.
2016. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Korodhoz képest alacsony vagy.(13 évesek ekkorák)

Apukád is alacsony?


Akik alacsonyabbak az átlagnál azok gyakran nemileg később érnek,később lesz szőrzetük,spermájuk és egy darabig amíg nem indul be a serdülés és nem nyúlnak kisebb a péniszük mint a kortársaknak,de behozzák ezt a lemaradást.


Ez nagyon pici méret,alacsonyabb(155 cm),fejlettlenebb 13 évesek(csupasz és épp hogy pelyhesedni kezedett a fanszőrük)írtak mereven 9-10 cm.


Ha viszonylag magasabb az apud akkor nagyon sokat fejlődhetsz csak lehet későnérő vagy és 16-18 êvesen kezdesz jobban fejlődni.


Fanszőr van,mióta?

Sperma?

2016. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel írtad spermád,szőrzeted is van pár éve akkor nem vagy későnérő nemi szempontból.


Viszont lehez hogy 16 éves korod után fogsz csak jobban férfiasodni,lehet akkor fog a méreted sokat nőni.

2016. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!