Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ropognak az izületeim. Bokám,...

Ropognak az izületeim. Bokám, térdem, csípőm, gerincem végig, csuklóim, a vállam, tehát mindenhol. Deréktájékon sokszor meleg, sütő érzés van. Mi lehet ez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Ezenfelül ezekkel a gondokkal párhuzamosan jelentkezett a talpam szinte elviselhetetlen fájása, ami igen idegesítő is. Van még probléma, de ezek a mérvadóak.

Volt / van valakinek ilyen hasonló?

Mi lehet ez?

Előre is köszi a válaszokat.



#ízület #derékfájás #fájdalom #hátfájás #ropogás #égő derék #mozgáskorlátozottság érzése #fájdalmas mozgás
2016. júl. 22. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Csontkovács kezelés segíthet. A deréktáji melegérzet egy ritka tünete annak, hogy nyomódik egy ideg.


(egy csontkovács)

2016. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Az ülőideg gyulladása járhat égető érzéssel és a lábba is kisugárzik a fájdalom, isiász egyszóval. A recsegő-ropogó ízületek, a modern kor betegsége. A előrehaladott kor velejárója, de az erős fizikai munka is rossz hatással van rá, természetesen egyéb betegség is lapulhat mögötte.

Javasolnám, az ágynyugalmat. Nemszteroid kenőcsök, jót tehetnek Pl. diclofenac. Az izületekre, valami aktiv sport, úszás esetleg. Vitaminban és omega3-ban gazdag étrend. Ha ennek ellenére fennáll a tünet, orvoshoz kell fordulni! Gyógyulást!

2016. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha isiászod lenne az kegyetlenül fájna. Nekem most az van tudom mit beszélek, alig tudtam kikelni az ágyból. Minél előbb menj orvoshoz ne várd meg míg szenvedned kell.
2016. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: ezt csináltasd meg akkor valakivel magadon:


https://www.youtube.com/watch?v=tEhzPHw7g-4


(Tudom, hogy sérvet ír a videó címe, de a lumbális szegmens trakciója becsípődésre is elsősegély.)

2016. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!