Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó vizelési inger oka mi...

Állandó vizelési inger oka mi lehet ha már 3 hete tart?

Figyelt kérdés
Először azt gondoltam csak simán felfáztam, de antibiotikumot nem akartam szedni, mivel előtte egy másik probléma miatt 2 adag antibiotikumot is kaptam elég nagy dózisban. Háziorvossal konzultáltam ő javasolta a kamillás fürdőt és a tőzegáfonyát is. 3 hete változatlan a helyzet, köznem urogint is szedtem 4 napig, de az se használt. Van olyan nap amikor jobb utána pedig újból előjön az inger illetve ha nem sikerül kipisilnem semmit se akkor még kellemetlen fájó, szúró érzést is tapasztalok. El szeretnék menni orvoshoz kivizsgáltatni, de nem tudom, hogy kihez lenne célszerű elmenni, ahol tényleg segíteni tudnak és nem csak vizsgálatról vizsgálatra járok majd eredmény nélkül. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalat?

2016. júl. 28. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nephrologussal nézess vizeletet. A tőzegáfonya nagyon jó, de más lehet a probléma. A korábban szedett antibiotikum nem feltétlenül jó azokra a bacikra, amik a vizeletedben lehetnek. Húgyúti fertőzés simán lehet, ha legyengült a szervezetet a gyógyszerektől. Jobbulást!
2016. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz menj. Nem kell beutaló.
2016. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túl vagy már ilyen butaságon, de megkérdem: elég folyadékot fogyasztasz? Én ugyanis így jártam. Állandó vizelési inger, de a csőből alig jött valami. Vizsgáltak mindenhol, prosztata, vizelet, hasi ultrhang. Minden rendben. Aztán egy más dolog miatt szemészetre kerültem, És a doktornő egyből kiszúrta, hogy olyan száraz a szemem, mint a sivatag. ( és ezért volt a folyamatos égető, homok a szemben érzésem. Aztán elkezdtem rendesen inni. Óránként 2 decit ( urológus parancsa) Nehezen tudtam megszokni, de néhány hét alatt rendbe jött a vízháztartásom. Bocs, hogy ennyit írtam, de a folyadék kipucolta a vízvezetékrendszeremet...
2016. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony nagyon hólyaghurutnak tűnik a leírtak alapján. A legfontosabb: sok -sok víz, kamilla és citromfű tea fogyasztása (8 liter folyadék is mehet egy nap), ez segít kimosni a bacikat a szervezetből... Ha ez önmagában nem segít, akkor irány az UROLÓGUS! Én mindig Monural port kérek tőle, ez egy vizeletfertőtlenítő szer. Egy tasakkal megiszok egy este, másnapra semmi bajom! Évente egyszer (ősszel, az első hidegben) találkozok ezzel a problémával én is....a sok folyadék fogyasztásért az urológus is csak dicsért és már Ő kérdi: megint ugyanazt kéri? 😄 Mármint a Monural port....csodaszer, kórházakban is ezt használják és egy adag teljesen helyrehoz!!!
2016. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nezesd meg a vercukrodat patikaban, vagy a korzetinel, mert a cukorbetegsegnek is egy kezdodo jele!
2016. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. A háziorvoson kívül sajnos nem volt időm eljutni máshová. Mikor megjött teljesen elmúlt minden panaszom, nem fájt és nem is érzetem egyfolytában, hogy pisilnem kell. Viszont most egy héttel a menstruáció után úgy érzem kezdenek visszajönni a tünetek. Úgy tűnik nem úszom meg az orvost.

2016. aug. 12. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!