Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekő megindult és állítólag...

Edömér2 kérdése:

Vesekő megindult és állítólag a hólyagban van, Milyen gyógyszert ( most akár gyógynövény is jöhet) javasolnátok?

Figyelt kérdés
ugye az uh-nál semmi se biztos. A fájdalmat sikeresen kezeltem, viszont a gyakori vizelési ingert meg kellene szüntetnem addig, amíg nem intézem az eltávolítást, hogy tudjak csinálni is valamit a wcre járáson kívül.

2015. jún. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot igyál, így a húgycsövön keresztül távozhat a szervezetből. Csak arra kell figyelni, hogy a folyadék mennyisége megfelelő legyen, nehogy a kis "sodrás" miatt megakadjon a húgycsőben.
2015. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Íme nagyanyám receptje: Zsurlófű, és fehér üröm, talán volt benne 3. összetevő is, de szerintem a zsurlófű a lényeg. Ebből főzött teából naponta 1 litert elkortyolgatni, és volt-nincs többé vesekő. Állítólag 1-2 nap alatt kihajtja az összeset. Jó keserű, de meg lehet szokni az ízét. Nekem soha nem volt kövem, de méregtelenítés címszóval öreganyám jó sokat megitatott. Őrajta állítólag csodálkoztak az orvosok hová tűntek el a kövei? Legalábbis nekem többször elmesélte ezt a történetét.
2015. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ásványi anyagban szegény ásványvíz,szénsavmentes üdítőital,hígított gyümölcslé, gyógynövényből készített tea, a kávé és az alkohol kerülendő.Nyírfalevél tea képes a vesekövet morzsolni, a kőképződést meggátolni és a veseműködést javítani. Korlátlan ideig iható, nem kell szünetet tartani. Napi 1-2 csészét ajánlunk belőle.
2015. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!